PL

Aktualności

Informacja
15 stycznia 2019, Lublin

Kto stoi za marką Domatiq z Lublina?

Zastanawiacie się pewnie, skąd w Lublinie wzięła się nowa marka technologiczna smart home? Już wyjaśniamy! Domatiq jest marką produktową Spółka Inżynierów SIM Sp. z o.o czyli lubelskiej firmy, która od 1992 r. zajmuje się dostarczaniem oraz integrowaniem zaawansowanych systemów teleinformatycznych.

Informacja
7 stycznia 2019, Lublin

Nowa marka smart home z Lublina

Poznaj nową markę smart home z Lublina! Domatiq to system inteligentnej automatyki, który zamieni Twój dom w prawdziwy SMART HOME. Umożliwia łatwe i wygodne sterowanie za pomocą smartfonu, m.in.: oświetleniem, temperaturą, wentylacją, roletami, drzwiami, bramami, monitoringiem oraz sprzętami elektronicznymi. Zapewnia również, dzięki automatycznej i stałej kontroli urządzeń domowych, zmniejszenie zużycia prądu oraz ciepła.

Konferencja
13 grudnia 2016, Toruń

SIM na Konferencji Naukowo-Technicznej Pomiary i Diagnostyka w Sieciach Elektroenergetycznych

Pan Jan Kasperek wystąpił z prelekcją „Domatiq – inteligentny system zarządzania budynkiem. Integracja, oszczędzanie, sterowanie. Telemetria i diagnostyka oparta na technologii LoRaWAN” podczas Konferencji Naukowo-Techniczna Pomiary i Diagnostyka w Sieciach Elektroenergetycznych, która odbyła się w dniach 13-14 grudnia 2016 r. w Toruniu.

Produkty

Aktory

Aktory

Urządzenia odpowiadające za wykonywanie poszczególnych funkcji i czynności systemu automatyki domowej, takie jak moduły sterujące roletami lub żaluzjami fasadowymi, moduły sterujące oświetleniem i jego intensywnością, moduły sterujące drzwiami oraz bramami, systemy ogrodowe itp.

Sensory

Sensory

Urządzenia odpowiadające za pozyskiwanie informacji procesowanych przez system automatyki domowej, takie jak czujniki temperatury, wilgotności, światła, sensory wody itp.

Sterowniki

Sterowniki

Zespół urządzeń umożliwiających sterowanie i projektowanie scen, w zależności od parametrów wewnętrznych, wprowadzanych do systemu przez użytkownika lub zewnętrznych, pozyskiwanych z urządzeń odczytujących.

Inne

Inne

Moduły uzupełniające, integrujące działania systemu Domatiq

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Systemy alarmowe, zapewniające bezpieczeństwo w domu, na które składają się takie urządzenia jak zintegrowane z ochroną centrale alarmowe, czujniki ruchu, czujniki anytwłamaniowe okien i drzwi itp.

Monitoring

Monitoring

Urządzenia pozwalające na audiowizualne monitorowanie wydarzeń w obrębie nieruchomości oraz w obszarach do niej przyległych, takie jak kamery i centrale CCT V, czujniki wtargnięcia w pole monitorowania itp.