PL
Kto stoi za marką Domatiq z Lublina?
Informacja
15 stycznia 2019, Lublin

Kto stoi za marką Domatiq z Lublina?

Nasz zespół od wielu lat pracuje dla najbardziej wymagających branż oraz instytucji, które nie akceptują niedoskonałości, tj.: bankowości, lotnictwa, energetyki, gazownictwa, służb mundurowych i ratowniczych. Realizujemy złożone projekty obejmujące np.: systemy rejestracji rozmów i korespondencji elektronicznej, integracje systemowe, systemy zdalnego zarządzania cyfrową łącznością radiową, projektowanie i produkcję elektroniki oraz systemy alarmowe. Na koncie mamy już ponad 8 tys. wdrożeń w Polsce i za granicą (m.in.: w USA, Grecji, Gruzji, Jemenie, Maroko oraz Tajlandii). Ponadto rozwijamy również własne systemy w obszarze automatyki budynkowej oraz zarządzania energią.

Zaciekawiła Was historia firmy SIM? Zajrzyjcie po więcej informacji na stronę http://bit.ly/SIMhistoria .

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o systemie smart home Domatiq, chcesz porozmawiać lub umówić spotkanie z naszym ekspertem - napisz do nas na sales@domatiq.pl lub zadzwoń 691 815 193Informacja
7 stycznia 2019, Lublin

Nowa marka smart home z Lublina

Poznaj nową markę smart home z Lublina! Domatiq to system inteligentnej automatyki, który zamieni Twój dom w prawdziwy SMART HOME. Umożliwia łatwe i wygodne sterowanie za pomocą smartfonu, m.in.: oświetleniem, temperaturą, wentylacją, roletami, drzwiami, bramami, monitoringiem oraz sprzętami elektronicznymi. Zapewnia również, dzięki automatycznej i stałej kontroli urządzeń domowych, zmniejszenie zużycia prądu oraz ciepła.

Konferencja
13 grudnia 2016, Toruń

SIM na Konferencji Naukowo-Technicznej Pomiary i Diagnostyka w Sieciach Elektroenergetycznych

Pan Jan Kasperek wystąpił z prelekcją „Domatiq – inteligentny system zarządzania budynkiem. Integracja, oszczędzanie, sterowanie. Telemetria i diagnostyka oparta na technologii LoRaWAN” podczas Konferencji Naukowo-Techniczna Pomiary i Diagnostyka w Sieciach Elektroenergetycznych, która odbyła się w dniach 13-14 grudnia 2016 r. w Toruniu.