PL
Nowa marka smart home z Lublina
Informacja
7 stycznia 2019, Lublin

Nowa marka smart home z Lublina

Co ważne, Domatiq jest rozwiązaniem systemowym, tj.: zintegrowanym z instalacją elektryczną. Wdrożenie systemu odbywa się poprzez rozprowadzenie dedykowanej instalacji elektrycznej i zintegrowanie jej w tablicy rozdzielczej budynku. Gwarantuje to pełną stabilność, a także eliminuje awaryjność oraz konieczność częstego serwisowania urządzeń (np.: wymiany baterii w sterownikach), z czym borykają się użytkownicy konkurencyjnych systemów bezprzewodowych. Ponadto system wykorzystuje wielokanałowe moduły sterujące, co pozwala na znaczne obniżenie kosztów automatyzacji domu, umożliwiając równoległe podłączenie 8 punktów elektrycznych w ramach jednego modułu. Dzięki temu Domatiq jest dostępny w znacznie atrakcyjniejszej cenie niż najpopularniejsze rozwiązania smart home na polskim rynku.    

Za marką Domatiq stoi firma polskich inżynierów SIM z Lublina, która od 1992 r. tworzy zaawansowane rozwiązania telekomunikacyjne m.in: dla wojska, policji, służb specjalnych i energetyki oraz lotnictwa w Polsce i za granicą (m.in.: w USA, Grecji, Gruzji, Jemenie, Maroko oraz Tajlandii). System jest wynikiem wieloletniej pracy zespołu inżynierskiego, poprzedzonej analizą potrzeb inwestorów oraz technologicznych możliwości ich zaspokojenia.   

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o systemie smart home Domatiq, chcesz porozmawiać lub umówić spotkanie z naszym ekspertem - napisz do nas na sales@domatiq.pl lub zadzwoń 691 815 193

Informacja
15 stycznia 2019, Lublin

Kto stoi za marką Domatiq z Lublina?

Zastanawiacie się pewnie, skąd w Lublinie wzięła się nowa marka technologiczna smart home? Już wyjaśniamy! Domatiq jest marką produktową Spółka Inżynierów SIM Sp. z o.o czyli lubelskiej firmy, która od 1992 r. zajmuje się dostarczaniem oraz integrowaniem zaawansowanych systemów teleinformatycznych.

Konferencja
13 grudnia 2016, Toruń

SIM na Konferencji Naukowo-Technicznej Pomiary i Diagnostyka w Sieciach Elektroenergetycznych

Pan Jan Kasperek wystąpił z prelekcją „Domatiq – inteligentny system zarządzania budynkiem. Integracja, oszczędzanie, sterowanie. Telemetria i diagnostyka oparta na technologii LoRaWAN” podczas Konferencji Naukowo-Techniczna Pomiary i Diagnostyka w Sieciach Elektroenergetycznych, która odbyła się w dniach 13-14 grudnia 2016 r. w Toruniu.