PL
Kto stoi za marką Domatiq z Lublina?
Informacja
15 stycznia 2019, Lublin

Kto stoi za marką Domatiq z Lublina?

Nasz zespół od wielu lat pracuje dla najbardziej wymagających branż oraz instytucji, które nie akceptują niedoskonałości, tj.: bankowości, lotnictwa, energetyki, gazownictwa, służb mundurowych i ratowniczych. Realizujemy złożone projekty obejmujące np.: systemy rejestracji rozmów i korespondencji elektronicznej, integracje systemowe, systemy zdalnego zarządzania cyfrową łącznością radiową, projektowanie i produkcję elektroniki oraz systemy alarmowe. Na koncie mamy już ponad 8 tys. wdrożeń w Polsce i za granicą (m.in.: w USA, Grecji, Gruzji, Jemenie, Maroko oraz Tajlandii). Ponadto rozwijamy również własne systemy w obszarze automatyki budynkowej oraz zarządzania energią.

Zaciekawiła Was historia firmy SIM? Zajrzyjcie po więcej informacji na stronę http://bit.ly/SIMhistoria .

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o systemie smart home Domatiq, chcesz porozmawiać lub umówić spotkanie z naszym ekspertem - napisz do nas na sales@domatiq.pl lub zadzwoń 691 815 193Targi
15 marca 2019, Lublin

Domatiq na Targach Mieszkań i Nieruchomości

Spotkajmy się podczas Targów Mieszkań i Nieruchomości, które odbędą się w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Targi Lublin S.A. w dniach 22-24 marca.

Informacja
27 lutego 2019

Dla kogo SMART HOME?

Autor bloga zdolnydom.pl dowodzi, że smart home nie jest dla każdego. Postanowiliśmy sprawdzić czy system Domatiq zdoła przekonać sceptyków do automatyki domowej odpowiadając na najczęściej stawiane przez nich zarzuty.