Domatiq | Smart home, inteligentny dom
PL

Smart home

Wybierz system opracowany przez polskich inżynierów, zamiast designerskich gadżetów!

Postaw na wygodę

Domatiq to system inteligentnej automatyki, który zamieni Twój dom w prawdziwy Smart Home. Umożliwia łatwe i wygodne sterowanie za pomocą smartfonu, m.in.: oświetleniem, temperaturą, wentylacją, roletami, drzwiami, bramami, monitoringiem oraz sprzętami elektronicznymi. Zapewnia również zmniejszenie zużycia prądu i ciepła, dzięki automatycznej i stałej kontroli urządzeń domowych.

Zyskaj pewność i bezpieczeństwo

Domatiq jest rozwiązaniem systemowym, tj.: zintegrowanym z instalacją elektryczną. Gwarantuje to pełną stabilność, a także eliminuje awaryjność oraz konieczność częstego serwisowania urządzeń (np. wymiany baterii w sterownikach), z czym borykają się użytkownicy konkurencyjnych systemów bezprzewodowych.

Oszczędzaj pieniądze

Domatiq, ze względu na inżynierski charakter firmy od lat skupionej na klientach oraz produkcie, jest dostępny w znacznie atrakcyjniejszej cenie niż najpopularniejsze rozwiązania konkurencyjne. Ponadto system potrafi również, dzięki automatycznej i stałej kontroli urządzeń domowych, wygenerować konkretne oszczędności, zmniejszając zużycie prądu oraz ciepła.

Blog

Informacja
28 czerwca 2019,

10 najbardziej oryginalnych sposobów na wykorzystanie funkcji systemów smart home

Dzisiaj wprawdzie nie prima aprilis, ale pomyśleliśmy, że podejdziemy do tematu inteligentnych domów z przymrużeniem oka. Wszyscy piszą, że smart home to wygoda i bezpieczeństwo – jednym słowem nuda. A gdyby tak wyjść trochę poza ten schemat? Zastanówmy się, jak można wykorzystać poszczególne funkcje systemu smart home do nieco bardziej kreatywnych celów. Jesteście gotowi?

Informacja
14 czerwca 2019,

Przyjazny dom a szczęśliwe życie – dlaczego warto zdecydować się na smart home?

Z niedawno opublikowanego Raportu GoodHome dowiadujemy się, że domy należą do najważniejszych czynników wpływających na nasze szczęście i dobre samopoczucie. Aż 73% osób zadowolonych ze swojego domu czuje, że ich życie jest szczęśliwe. Dlaczego tak się dzieje? Z jakimi potrzebami i emocjami wiąże się dom? Jaką rolę odgrywa w tym wszystkim komfort i bezpieczeństwo, a więc jakie jest tu miejsce dla smart home?

Informacja
17 maja 2019,

Co to jest rozproszony system smart home i dlaczego warto go wybrać?

Niektóre z oferowanych na rynku smart home systemów składają się z jednego dużego modułu centralnego, inne zaś opierają się na współdziałaniu wielu poszczególnych modułów odpowiedzialnych za różne funkcje. Jaka jest między nimi różnica?

Kontakt

Skontakuj się z nami

Potrzebujesz więcej informacji o systemie Smart Home Domatiq? Chcesz porozmawiać lub umówić spotkanie z naszym ekspertem? Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub przez formularz na stronie.

sales@domatiq.pl
691 815 193