Domatiq | Smart home, inteligentny dom
PL

Smart home

Wybierz system opracowany przez polskich inżynierów, zamiast designerskich gadżetów!

Postaw na wygodę

Domatiq to system inteligentnej automatyki, który zamieni Twój dom w prawdziwy Smart Home. Umożliwia łatwe i wygodne sterowanie za pomocą smartfonu, m.in.: oświetleniem, temperaturą, wentylacją, roletami, drzwiami, bramami, monitoringiem oraz sprzętami elektronicznymi. Zapewnia również zmniejszenie zużycia prądu i ciepła, dzięki automatycznej i stałej kontroli urządzeń domowych.

Zyskaj pewność i bezpieczeństwo

Domatiq jest rozwiązaniem systemowym, tj.: zintegrowanym z instalacją elektryczną. Gwarantuje to pełną stabilność, a także eliminuje awaryjność oraz konieczność częstego serwisowania urządzeń (np. wymiany baterii w sterownikach), z czym borykają się użytkownicy konkurencyjnych systemów bezprzewodowych.

Oszczędzaj pieniądze

Domatiq, ze względu na inżynierski charakter firmy od lat skupionej na klientach oraz produkcie, jest dostępny w znacznie atrakcyjniejszej cenie niż najpopularniejsze rozwiązania konkurencyjne. Ponadto system potrafi również, dzięki automatycznej i stałej kontroli urządzeń domowych, wygenerować konkretne oszczędności, zmniejszając zużycie prądu oraz ciepła.

Blog

Informacja
28 października 2019,

Domatiq na Giełdzie Mieszkań - relacja

W dniach 26 i 27 października razem z naszym partnerem – firmą Immobilia Polska, wzięliśmy udział w Giełdzie Mieszkań – wydarzeniu organizowanym przez Galerię GALA Dom i Wnętrze w Lublinie. Wystawialiśmy się obok największych deweloperów w regionie, aby zapoznać poszukujących nieruchomości klientów z technologią smart home - będącą jednym z najnowocześniejszych rozwiązań stosowanych w budownictwie mieszkaniowym.

Informacja
24 października 2019,

Domatiq na Giełdzie Mieszkań

Już w najbliższy weekend podczas Giełdy Mieszkań będzie można przyjrzeć się wszystkim inwestycjom deweloperskim na mapie Lublina oraz nowoczesnym rozwiązaniom w budownictwie m.in. technologii smart home.

Informacja
27 września 2019,

Przyszłość inteligentnych domów

Zastanawialiście się jak będą wyglądać inteligente domy za 10 lat? Magazyn Time, bazując na dostępnych raportach i analizach rynku smart home, pokusił się o własną projekcję przyszłości automatyki domowej. Sprawdźcie z nami, w jakich obszarach przewidują największe zmiany.

Kontakt

Skontakuj się z nami

Potrzebujesz więcej informacji o systemie Smart Home Domatiq? Chcesz porozmawiać lub umówić spotkanie z naszym ekspertem? Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub przez formularz na stronie.

sales@domatiq.pl
691 815 193