Domatiq | Smart home, inteligentny dom
PL

Smart home

Wybierz system opracowany przez polskich inżynierów, zamiast designerskich gadżetów!

Postaw na wygodę

Domatiq to system inteligentnej automatyki, który zamieni Twój dom w prawdziwy Smart Home. Umożliwia łatwe i wygodne sterowanie za pomocą smartfonu, m.in.: oświetleniem, temperaturą, wentylacją, roletami, drzwiami, bramami, monitoringiem oraz sprzętami elektronicznymi. Zapewnia również zmniejszenie zużycia prądu i ciepła, dzięki automatycznej i stałej kontroli urządzeń domowych.

Zyskaj pewność i bezpieczeństwo

Domatiq jest rozwiązaniem systemowym, tj.: zintegrowanym z instalacją elektryczną. Gwarantuje to pełną stabilność, a także eliminuje awaryjność oraz konieczność częstego serwisowania urządzeń (np. wymiany baterii w sterownikach), z czym borykają się użytkownicy konkurencyjnych systemów bezprzewodowych.

Oszczędzaj pieniądze

Domatiq, ze względu na inżynierski charakter firmy od lat skupionej na klientach oraz produkcie, jest dostępny w znacznie atrakcyjniejszej cenie niż najpopularniejsze rozwiązania konkurencyjne. Ponadto system potrafi również, dzięki automatycznej i stałej kontroli urządzeń domowych, wygenerować konkretne oszczędności, zmniejszając zużycie prądu oraz ciepła.

Blog

Informacja
13 września 2019,

3 powody, dla których warto zainwestować w smart home

Technologia smart home staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Osoby, które się na nią decydują, cenią sobie szereg ułatwień wynikających z posiadania inteligentnego domu. Jednak część potencjalnych klientów nie ma pewności, czy zainwestowanie w smart home przyniesie wystarczająco dużo korzyści. Należysz do grona wahających się? Zobacz, dlaczego warto odrzucić wątpliwości w kąt.

Informacja
30 sierpnia 2019,

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie systemu SMART HOME Domatiq

Zastanawiasz się nad inwestycją w system inteligentnego domu? W związku z tym chcesz wiedzieć więcej na temat działania SMART HOME, zasad instalacji poszczególnych elementów, przebiegu gwarancji czy dodatkowych kosztów? Zebraliśmy pytania najczęściej zadawane przez naszych klientów i udzieliliśmy na nie odpowiedzi. Zobacz, jak dokładnie funkcjonuje system Domatiq i jakie korzyści możesz dzięki niemu uzyskać.

Informacja
22 sierpnia 2019,

8 typów klientów smart home

Kto decyduje się na skorzystanie z funkcji inteligentnego domu? Jakie powody nim kierują? W jaki sposób ta technologia czyni jego życie lepszym? Shank i Hintermann postanowili bliżej przyjrzeć się branży smart home. Na tej podstawie wyróżnili 8 podstawowych typów klientów. Sprawdź, czym się charakteryzują i co jest dla nich ważne.

Kontakt

Skontakuj się z nami

Potrzebujesz więcej informacji o systemie Smart Home Domatiq? Chcesz porozmawiać lub umówić spotkanie z naszym ekspertem? Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub przez formularz na stronie.

sales@domatiq.pl
691 815 193