PL
Kto stoi za marką Domatiq z Lublina?
Informacja
15 stycznia 2019, Lublin

Kto stoi za marką Domatiq z Lublina?

Nasz zespół od wielu lat pracuje dla najbardziej wymagających branż oraz instytucji, które nie akceptują niedoskonałości, tj.: bankowości, lotnictwa, energetyki, gazownictwa, służb mundurowych i ratowniczych. Realizujemy złożone projekty obejmujące np.: systemy rejestracji rozmów i korespondencji elektronicznej, integracje systemowe, systemy zdalnego zarządzania cyfrową łącznością radiową, projektowanie i produkcję elektroniki oraz systemy alarmowe. Na koncie mamy już ponad 8 tys. wdrożeń w Polsce i za granicą (m.in.: w USA, Grecji, Gruzji, Jemenie, Maroko oraz Tajlandii). Ponadto rozwijamy również własne systemy w obszarze automatyki budynkowej oraz zarządzania energią.

Zaciekawiła Was historia firmy SIM? Zajrzyjcie po więcej informacji na stronę http://bit.ly/SIMhistoria .

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o systemie smart home Domatiq, chcesz porozmawiać lub umówić spotkanie z naszym ekspertem - napisz do nas na sales@domatiq.pl lub zadzwoń 691 815 193Targi
22 marca 2019, Lublin

Domatiq na Targach Mieszkań i Nieruchomości Wiosna 2019

W dniach 22-24.03.2019 r. marka Domatiq, podczas wiosennej edycji Targów Mieszkań i Nieruchomości, miała okazję zaprezentować w jaki sposób system SMART HOME ułatwia sterowanie domem.

Targi
15 marca 2019, Lublin

Domatiq na Targach Mieszkań i Nieruchomości

Spotkajmy się podczas Targów Mieszkań i Nieruchomości, które odbędą się w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Targi Lublin S.A. w dniach 22-24 marca.