3 powody, dla których warto zainwestować w smart home - Domatiq | Smart home, inteligentny dom
PL
3 powody, dla których warto zainwestować w smart home
Informacja
13 września 2019,

3 powody, dla których warto zainwestować w smart home

Technologia smart home staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Osoby, które się na nią decydują, cenią sobie szereg ułatwień wynikających z posiadania inteligentnego domu. Jednak część potencjalnych klientów nie ma pewności, czy zainwestowanie w smart home przyniesie wystarczająco dużo korzyści. Należysz do grona wahających się? Zobacz, dlaczego warto odrzucić wątpliwości w kąt.

  1. Ogromny komfort. 
    Technologia smart home istnieje, by uczynić życie użytkownika łatwiejszym i bezpieczniejszym. Nie zapominaj, że wiąże się to ze sporą dawką komfortu. Mając inteligentny dom, poczujesz się naprawdę wygodnie w wielu sytuacjach. Wyjeżdżasz na dłużej i boisz się, że ktoś się włamie? System zasymuluje obecność domowników, odstraszając potencjalnych złodziei. Wciąż zapominasz o podlewaniu ogrodu? Wystarczy ustawić zraszacze na daną godzinę. Chcesz mieć inną temperaturę w salonie, a inną w sypialni? Ustaw preferowane wartości i ciesz się nimi niezależnie od pogody za oknem. Nie masz ochoty wstawać, by włączyć światło w pokoju? System zrobi to za Ciebie. Możesz sterować wszystkimi funkcjami za pomocą tabletu lub komórki w dłoni, bez ruszania się z kanapy.

  2. Cały szereg oszczędności.
    Od zdecydowania się na smart home odstraszają Cię wysokie stawki widoczne na rynku? Z nami ten problem znika w okamgnieniu! Zapewniamy znacznie niższe ceny niż konkurencja, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu oferowanych usług. Zastosowaliśmy autorski projekt, który znacznie ogranicza koszty instalacji. Za ważniejsze uznaliśmy praktyczne rozwiązania niż niepotrzebne gadżety. Co więcej, samo korzystanie ze smart home wiąże się ze znacznymi oszczędnościami. Na przykład? System wychwyci i wyłączy urządzenia, które niepotrzebnie korzystają z energii elektrycznej. Zmniejszy zużycie ciepła, w mądry sposób wykorzystując klimatyzację lub automatyczne rolety. Zadba też o kontrolę zużycia wody, co szybko zauważysz przy kolejnych rachunkach.

  3. Łatwość zarządzania systemem.
    Zarówno konfiguracja, jak i dalsze korzystanie z inteligentnego domu to kaszka z mleczkiem. Pierwszej konfiguracji dokonują nasi specjaliści, zaraz po instalacji systemu. Jeśli potem zechcesz wprowadzić jakieś zmiany, masz do dyspozycji opracowany przez nas program, który jest intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze. Każdym urządzeniem odpowiedzialnym za różne funkcje automatyki domowej możesz sterować za pomocą smartfonu, tabletu lub komputera. Niezależnie od tego, czy siedzisz w domu, czy jesteś w pracy, czy cieszysz się podróżą, błyskawicznie sprawdzisz, ustawisz lub zmienisz preferowane opcje.

Udało się nam przekonać Cię, że warto zainwestować w technologię inteligentnego domu Domatiq? Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości lub pytania, skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy.
Informacja
27 września 2019

Przyszłość inteligentnych domów

Zastanawialiście się jak będą wyglądać inteligente domy za 10 lat? Magazyn Time, bazując na dostępnych raportach i analizach rynku smart home, pokusił się o własną projekcję przyszłości automatyki domowej. Sprawdźcie z nami, w jakich obszarach przewidują największe zmiany.

Informacja
30 sierpnia 2019

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie systemu SMART HOME Domatiq

Zastanawiasz się nad inwestycją w system inteligentnego domu? W związku z tym chcesz wiedzieć więcej na temat działania SMART HOME, zasad instalacji poszczególnych elementów, przebiegu gwarancji czy dodatkowych kosztów? Zebraliśmy pytania najczęściej zadawane przez naszych klientów i udzieliliśmy na nie odpowiedzi. Zobacz, jak dokładnie funkcjonuje system Domatiq i jakie korzyści możesz dzięki niemu uzyskać.