Domatiq na Giełdzie Mieszkań - Domatiq | Smart home, inteligentny dom
PL
Domatiq na Giełdzie Mieszkań
Informacja
24 października 2019,

Domatiq na Giełdzie Mieszkań

Giełda Mieszkań to doskonała okazja do tego, aby przyjrzeć się wszystkim inwestycjom deweloperskim na mapie Lublina oraz zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami stosowanymi we współczesnym budownictwie. To takich rozwiązań niewątpliwie zalicza się technologia smart home, dlatego na wydarzeniu organizowanym przez Galerię GALA nie mogło zabraknąć marki Domatiq. Znajdziecie nas na stoisku nr 27-28, gdzie wystawiamy się razem z naszym partnerem – firmą Immobilia Polska.

Dla tych, którzy planowali zakup automatyki domowej do swojej nowego mieszkania – będzie to doskonała okazja, by poznać ofertę Domatiq - systemu inteligentnego domu zaprojektowanego przez lubelskich inżynierów. Pozostali odwiedzający nasze stoisko zyskają możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat smart home oraz przekonania się o zaletach i zasadach działania systemu, dzięki któremu w prosty sposób można zarządzań funkcjami swojego domu, w tym m.in. poprzez sterowanie drzwiami, bramami, oknami oraz roletami.

Zapraszamy do Galerii Gala przy ul. Fabrycznej 2:

➡ w sobotę 26 października od godz. 10.00 do 17.00

➡ w niedzielę 27 października od godz. 10.00 do 17.00  


Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!


#Domatiq #Konkrety #SmartHome #Lublin


Informacja
9 marca 2020, LUBLIN

Zapraszamy na Targi LUBDOM

Domatiq Sp. z o.o. zaprasza na Targi LUBDOM w Lublinie!

Informacja
25 lutego 2020

5 największych trendów smart home w 2020 r.

Rozwój technologii inteligentnych domów postępuje w ekspresowym tempie sprawiając, że miejsca w których żyjemy stają się coraz bardziej komfortowe, ekonomiczne i bezpieczne. Automatyka domowa łącząc siły ze sztuczną inteligencją, stale oferuje nam innowacyjne rozwiązania w zakresie pomocy domowej. Czego więc możemy się spodziewać w najbliższym czasie? Oto lista 5 największych trendów smart home w 2020 roku wg Magazynu Forbes.