Domatiq na Giełdzie Mieszkań - Domatiq | Smart home, inteligentny dom
PL
Domatiq na Giełdzie Mieszkań
Informacja
24 października 2019,

Domatiq na Giełdzie Mieszkań

Giełda Mieszkań to doskonała okazja do tego, aby przyjrzeć się wszystkim inwestycjom deweloperskim na mapie Lublina oraz zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami stosowanymi we współczesnym budownictwie. To takich rozwiązań niewątpliwie zalicza się technologia smart home, dlatego na wydarzeniu organizowanym przez Galerię GALA nie mogło zabraknąć marki Domatiq. Znajdziecie nas na stoisku nr 27-28, gdzie wystawiamy się razem z naszym partnerem – firmą Immobilia Polska.

Dla tych, którzy planowali zakup automatyki domowej do swojej nowego mieszkania – będzie to doskonała okazja, by poznać ofertę Domatiq - systemu inteligentnego domu zaprojektowanego przez lubelskich inżynierów. Pozostali odwiedzający nasze stoisko zyskają możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat smart home oraz przekonania się o zaletach i zasadach działania systemu, dzięki któremu w prosty sposób można zarządzań funkcjami swojego domu, w tym m.in. poprzez sterowanie drzwiami, bramami, oknami oraz roletami.

Zapraszamy do Galerii Gala przy ul. Fabrycznej 2:

➡ w sobotę 26 października od godz. 10.00 do 17.00

➡ w niedzielę 27 października od godz. 10.00 do 17.00  


Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!


#Domatiq #Konkrety #SmartHome #Lublin


Informacja
28 października 2019

Domatiq na Giełdzie Mieszkań - relacja

W dniach 26 i 27 października razem z naszym partnerem – firmą Immobilia Polska, wzięliśmy udział w Giełdzie Mieszkań – wydarzeniu organizowanym przez Galerię GALA Dom i Wnętrze w Lublinie. Wystawialiśmy się obok największych deweloperów w regionie, aby zapoznać poszukujących nieruchomości klientów z technologią smart home - będącą jednym z najnowocześniejszych rozwiązań stosowanych w budownictwie mieszkaniowym.

Informacja
27 września 2019

Przyszłość inteligentnych domów

Zastanawialiście się jak będą wyglądać inteligente domy za 10 lat? Magazyn Time, bazując na dostępnych raportach i analizach rynku smart home, pokusił się o własną projekcję przyszłości automatyki domowej. Sprawdźcie z nami, w jakich obszarach przewidują największe zmiany.