PL
Domatiq na Targach Mieszkań i Nieruchomości Wiosna 2019
Targi
22 marca 2019, Lublin

Domatiq na Targach Mieszkań i Nieruchomości Wiosna 2019

Konkretny system smart home Domatiq z Lublina oficjalnie zaprezentował się szerszej publiczności. Na stoisku firmy DOMO Okna i Drzwi - autoryzowanego partnera handlowego MS OKNA każdy mógł osobiście przekonać się w jak prosty sposób za pomocą automatyki domowej Domatiq można otwierać i zamykać drzwi, bramy, okna oraz rolety. 

Dodatkową atrakcją była „smart-makieta” Domatiq, na której odwiedzający mogli „poćwiczyć” zarządzanie wybranymi funkcjami domu za pośrednictwem tableta lub panelu dotykowego IMDOLED. Za jednym kliknięciem można było uruchomić wentylację lub włączyć punkty świetlne w wybranych pomieszczeniach. Prezentowaliśmy także działanie gotowych scenariuszy, za pomocą których można zarządzać całą sekwencją zdarzeń np. „scenariusz na powitanie”, który po naszym powrocie z pracy do domu automatycznie otwiera bramę wjazdową i drzwi oraz oświetla ciąg komunikacyjny po wejściu do środka.  Każdy z użytkowników może przygotować dowolną liczbę takich scenariuszy dostosowaną do własnych potrzeb czy też uzależnioną od warunków zewnętrznych.  Aby zarządzanie wszystkimi funkcjami domu nie przysparzało problemów, nasi inżynierowie stworzyli w tym celu bardzo intuicyjne oprogramowanie, dzięki któremu na monitorze urządzenia sterującego widzimy schemat naszego mieszkania z aktualnym stanem pracy podłączonych do systemu urządzeń. 

Wielu odwiedzających nie kryło zdziwienia faktem, iż technologia inteligentego domu jest już powszechnie dostępna a jej obsługa tak przyjazna. A cena smart home Domatiq? Tutaj też nie obyło się bez zaskoczenia – pozytywnego oczywiście. Podczas targów, nasi specjaliści mieli okazję przygotować parę wycen kompletnego systemu automatyki domowej i klienci zgodnie stwierdzili, że oferta Domatiq pod względem ceny bije konkurencję na głowę ???? 

Podsumowując, zainteresowanie było ogromne, a nasi przedstawiciele odpowiedzieli na setki pytań dotyczących zasad działania systemu starając się przybliżyć klientom tematykę SMART HOME. Wierzymy, że od teraz termin smart home management system nikomu nie będzie obcy. A gdy tylko zdecydujecie się na zakup automatyki domowej – pierwszą marką, o której pomyślicie będzie właśnie Domatiq – konkretny system smart home z Lublina.


Dziękujemy wszystkim za przybycie!


Informacja
14 czerwca 2019

Przyjazny dom a szczęśliwe życie – dlaczego warto zdecydować się na smart home?

Z niedawno opublikowanego Raportu GoodHome dowiadujemy się, że domy należą do najważniejszych czynników wpływających na nasze szczęście i dobre samopoczucie. Aż 73% osób zadowolonych ze swojego domu czuje, że ich życie jest szczęśliwe. Dlaczego tak się dzieje? Z jakimi potrzebami i emocjami wiąże się dom? Jaką rolę odgrywa w tym wszystkim komfort i bezpieczeństwo, a więc jakie jest tu miejsce dla smart home?

Informacja
17 maja 2019

Co to jest rozproszony system smart home i dlaczego warto go wybrać?

Niektóre z oferowanych na rynku smart home systemów składają się z jednego dużego modułu centralnego, inne zaś opierają się na współdziałaniu wielu poszczególnych modułów odpowiedzialnych za różne funkcje. Jaka jest między nimi różnica?