PL
Domatiq na Targach Mieszkań i Nieruchomości Wiosna 2019
Targi
22 marca 2019, Lublin

Domatiq na Targach Mieszkań i Nieruchomości Wiosna 2019

Konkretny system smart home Domatiq z Lublina oficjalnie zaprezentował się szerszej publiczności. Na stoisku firmy DOMO Okna i Drzwi - autoryzowanego partnera handlowego MS OKNA każdy mógł osobiście przekonać się w jak prosty sposób za pomocą automatyki domowej Domatiq można otwierać i zamykać drzwi, bramy, okna oraz rolety. 

Dodatkową atrakcją była „smart-makieta” Domatiq, na której odwiedzający mogli „poćwiczyć” zarządzanie wybranymi funkcjami domu za pośrednictwem tableta lub panelu dotykowego IMDOLED. Za jednym kliknięciem można było uruchomić wentylację lub włączyć punkty świetlne w wybranych pomieszczeniach. Prezentowaliśmy także działanie gotowych scenariuszy, za pomocą których można zarządzać całą sekwencją zdarzeń np. „scenariusz na powitanie”, który po naszym powrocie z pracy do domu automatycznie otwiera bramę wjazdową i drzwi oraz oświetla ciąg komunikacyjny po wejściu do środka.  Każdy z użytkowników może przygotować dowolną liczbę takich scenariuszy dostosowaną do własnych potrzeb czy też uzależnioną od warunków zewnętrznych.  Aby zarządzanie wszystkimi funkcjami domu nie przysparzało problemów, nasi inżynierowie stworzyli w tym celu bardzo intuicyjne oprogramowanie, dzięki któremu na monitorze urządzenia sterującego widzimy schemat naszego mieszkania z aktualnym stanem pracy podłączonych do systemu urządzeń. 

Wielu odwiedzających nie kryło zdziwienia faktem, iż technologia inteligentego domu jest już powszechnie dostępna a jej obsługa tak przyjazna. A cena smart home Domatiq? Tutaj też nie obyło się bez zaskoczenia – pozytywnego oczywiście. Podczas targów, nasi specjaliści mieli okazję przygotować parę wycen kompletnego systemu automatyki domowej i klienci zgodnie stwierdzili, że oferta Domatiq pod względem ceny bije konkurencję na głowę ???? 

Podsumowując, zainteresowanie było ogromne, a nasi przedstawiciele odpowiedzieli na setki pytań dotyczących zasad działania systemu starając się przybliżyć klientom tematykę SMART HOME. Wierzymy, że od teraz termin smart home management system nikomu nie będzie obcy. A gdy tylko zdecydujecie się na zakup automatyki domowej – pierwszą marką, o której pomyślicie będzie właśnie Domatiq – konkretny system smart home z Lublina.


Dziękujemy wszystkim za przybycie!


Targi
15 marca 2019, Lublin

Domatiq na Targach Mieszkań i Nieruchomości

Spotkajmy się podczas Targów Mieszkań i Nieruchomości, które odbędą się w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Targi Lublin S.A. w dniach 22-24 marca.

Informacja
27 lutego 2019

Dla kogo SMART HOME?

Autor bloga zdolnydom.pl dowodzi, że smart home nie jest dla każdego. Postanowiliśmy sprawdzić czy system Domatiq zdoła przekonać sceptyków do automatyki domowej odpowiadając na najczęściej stawiane przez nich zarzuty.