PL
Kto stoi za marką Domatiq z Lublina?
Informacja
15 stycznia 2019, Lublin

Kto stoi za marką Domatiq z Lublina?

Nasz zespół od wielu lat pracuje dla najbardziej wymagających branż oraz instytucji, które nie akceptują niedoskonałości, tj.: bankowości, lotnictwa, energetyki, gazownictwa, służb mundurowych i ratowniczych. Realizujemy złożone projekty obejmujące np.: systemy rejestracji rozmów i korespondencji elektronicznej, integracje systemowe, systemy zdalnego zarządzania cyfrową łącznością radiową, projektowanie i produkcję elektroniki oraz systemy alarmowe. Na koncie mamy już ponad 8 tys. wdrożeń w Polsce i za granicą (m.in.: w USA, Grecji, Gruzji, Jemenie, Maroko oraz Tajlandii). Ponadto rozwijamy również własne systemy w obszarze automatyki budynkowej oraz zarządzania energią.

Zaciekawiła Was historia firmy SIM? Zajrzyjcie po więcej informacji na stronę http://bit.ly/SIMhistoria .

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o systemie smart home Domatiq, chcesz porozmawiać lub umówić spotkanie z naszym ekspertem - napisz do nas na sales@domatiq.pl lub zadzwoń 691 815 193Informacja
17 maja 2019

Co to jest rozproszony system smart home i dlaczego warto go wybrać?

Niektóre z oferowanych na rynku smart home systemów składają się z jednego dużego modułu centralnego, inne zaś opierają się na współdziałaniu wielu poszczególnych modułów odpowiedzialnych za różne funkcje. Jaka jest między nimi różnica?

Informacja
11 maja 2019, Lublin

Domatiq na Targach Budowlano-Instalacyjnych - relacja

Za nami Targi Budowlano-Instalacyjne zorganizowane przez HAP Armatura, Inwestor sp.j. Materiały Budowlane oraz Hurtownię elektryczną TOJ-HAND. W sobotę 11 maja zaprezentowaliśmy ofertę Domatiq zaproszonym na wydarzenie specjalistom z branży instalacyjnej, budowlanej oraz elektrycznej.