Zapraszamy na Targi LUBDOM - Domatiq | Smart home, inteligentny dom
PL
  • PL
Zapraszamy na Targi LUBDOM
Informacja
9 marca 2020,LUBLIN

Zapraszamy na Targi LUBDOM

Spotkajmy się na Targach LUBDOM w Lublinie! Jeśli poszukujecie rozwiązań z zakresu bezpiecznego oraz inteligentnego domu to z pewnością znajdziecie je na naszym stoisku! Przyjdźcie i poznajcie niezawodny system automatyki domowej zaprojektowany przez lubelskich inżynierów. Przetestujcie nasze rozwiązania i porozmawiajcie z ekspertem z branży, by przekonać się jak w prosty sposób można zarządzań funkcjami swojego domu, w tym m.in. poprzez sterowanie drzwiami, bramami, oknami oraz roletami.

Zapraszamy do Centrum Targowo-Wystawienniczego Targi Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11

w piątek 20 marca godz. 12.00 do godz. 18.00   (WSTĘP WOLNY!)


- w sobotę 21 marca od godz. 10.00 do 18.00


- w niedzielę 22 marca od godz. 10.00 do 17.00

Do zobaczenia!

Informacja
25 lutego 2020

5 największych trendów smart home w 2020 r.

Rozwój technologii inteligentnych domów postępuje w ekspresowym tempie sprawiając, że miejsca w których żyjemy stają się coraz bardziej komfortowe, ekonomiczne i bezpieczne. Automatyka domowa łącząc siły ze sztuczną inteligencją, stale oferuje nam innowacyjne rozwiązania w zakresie pomocy domowej. Czego więc możemy się spodziewać w najbliższym czasie? Oto lista 5 największych trendów smart home w 2020 roku wg Magazynu Forbes.

Informacja
27 stycznia 2020

Jakimi elementami otoczenia może sterować system SMART HOME Domatiq?

Coraz częściej zastanawiasz się nad inwestycją w inteligentny dom? Nie masz pewności, które funkcje faktycznie Ci się przydadzą? Chcesz wiedzieć, w jaki sposób uczynią życie Twoje i Twojej rodziny łatwiejszym? Przygotowaliśmy listę elementów otoczenia, jakimi potrafi sterować system SMART HOME Domatiq. Sprawdź, nad czym będziesz mieć kontrolę, decydując się na takie rozwiązanie.