Moduły - Domatiq | Smart home, inteligentny dom
PL
  • PL

MODUŁY

Aktory

Aktory

Urządzenia odpowiadające za wykonywanie poszczególnych funkcji i czynności systemu automatyki domowej, takie jak moduły sterujące roletami lub żaluzjami fasadowymi, moduły sterujące oświetleniem i jego intensywnością, moduły sterujące drzwiami oraz bramami, systemy ogrodowe itp.

Sensory

Sensory

Urządzenia odpowiadające za pozyskiwanie informacji procesowanych przez system automatyki domowej, takie jak czujniki temperatury, wilgotności, światła, sensory wody itp.

Sterowniki

Sterowniki

Zespół urządzeń umożliwiających sterowanie i projektowanie scen, w zależności od parametrów wewnętrznych, wprowadzanych do systemu przez użytkownika lub zewnętrznych, pozyskiwanych z urządzeń odczytujących.

Inne

Inne

Moduły uzupełniające, integrujące działania systemu Domatiq

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Systemy alarmowe, zapewniające bezpieczeństwo w domu, na które składają się takie urządzenia jak zintegrowane z ochroną centrale alarmowe, czujniki ruchu, czujniki anytwłamaniowe okien i drzwi itp.

Monitoring

Monitoring

Urządzenia pozwalające na audiowizualne monitorowanie wydarzeń w obrębie nieruchomości oraz w obszarach do niej przyległych, takie jak kamery i centrale CCT V, czujniki wtargnięcia w pole monitorowania itp.