Domatiq na Giełdzie Mieszkań - relacja - Domatiq | Smart home, inteligentny dom
PL
Domatiq na Giełdzie Mieszkań - relacja
Informacja
28 października 2019,

Domatiq na Giełdzie Mieszkań - relacja

W dniach 26 i 27 października razem z naszym partnerem – firmą Immobilia Polska, wzięliśmy udział w Giełdzie Mieszkań – wydarzeniu organizowanym przez Galerię GALA Dom i Wnętrze w Lublinie. Wystawialiśmy się obok największych deweloperów w regionie, aby zapoznać poszukujących nieruchomości klientów z technologią smart home - będącą jednym z najnowocześniejszych rozwiązań stosowanych w budownictwie mieszkaniowym.

Większość odwiedzających dopiero na stoisku Domatiq pierwszy raz dowiadywała się o możliwościach, jakie daje automatyka domowa, więc tym bardziej czuliśmy się zaszczyceni, mogąc poszerzyć ich wiedzę w tym zakresie. Niewątpliwie pomocny przy tym zadaniu był nasz model systemu smart home, dzięki któremu każdy mógł osobiście sprawdzić zasady działania inteligentego domu.

Natomiast Ci, którzy już wcześniej planowali wyposażenie swojego przyszłego mieszkania w rozwiązania smart mogli przekonać się o przewagach systemowego rozwiązania Domatiq nad efektownymi gadżetami oferowanymi przez konkurencję. Dodatkowym atutem naszej oferty okazywała się dla nich również niewygórowana cena rozwiązań Domatiq.

Dziękujemy wszystkim przybyłym za odwiedzenie naszego stoiska. Mamy nadzieję, że w czasie odbytych spotkań udało nam się wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie pytania i przy okazji przekonać uczestników wydarzenia o zaletach marki Domatiq - konkretnego systemu smart home z Lublina. 


#Domatiq #Konkrety #SmartHome #Lublin

Informacja
24 października 2019

Domatiq na Giełdzie Mieszkań

Już w najbliższy weekend podczas Giełdy Mieszkań będzie można przyjrzeć się wszystkim inwestycjom deweloperskim na mapie Lublina oraz nowoczesnym rozwiązaniom w budownictwie m.in. technologii smart home.

Informacja
27 września 2019

Przyszłość inteligentnych domów

Zastanawialiście się jak będą wyglądać inteligente domy za 10 lat? Magazyn Time, bazując na dostępnych raportach i analizach rynku smart home, pokusił się o własną projekcję przyszłości automatyki domowej. Sprawdźcie z nami, w jakich obszarach przewidują największe zmiany.