Domatiq na Giełdzie Mieszkań - relacja - Domatiq | Smart home, inteligentny dom
PL
Domatiq na Giełdzie Mieszkań - relacja
Informacja
28 października 2019,

Domatiq na Giełdzie Mieszkań - relacja

W dniach 26 i 27 października razem z naszym partnerem – firmą Immobilia Polska, wzięliśmy udział w Giełdzie Mieszkań – wydarzeniu organizowanym przez Galerię GALA Dom i Wnętrze w Lublinie. Wystawialiśmy się obok największych deweloperów w regionie, aby zapoznać poszukujących nieruchomości klientów z technologią smart home - będącą jednym z najnowocześniejszych rozwiązań stosowanych w budownictwie mieszkaniowym.

Większość odwiedzających dopiero na stoisku Domatiq pierwszy raz dowiadywała się o możliwościach, jakie daje automatyka domowa, więc tym bardziej czuliśmy się zaszczyceni, mogąc poszerzyć ich wiedzę w tym zakresie. Niewątpliwie pomocny przy tym zadaniu był nasz model systemu smart home, dzięki któremu każdy mógł osobiście sprawdzić zasady działania inteligentego domu.

Natomiast Ci, którzy już wcześniej planowali wyposażenie swojego przyszłego mieszkania w rozwiązania smart mogli przekonać się o przewagach systemowego rozwiązania Domatiq nad efektownymi gadżetami oferowanymi przez konkurencję. Dodatkowym atutem naszej oferty okazywała się dla nich również niewygórowana cena rozwiązań Domatiq.

Dziękujemy wszystkim przybyłym za odwiedzenie naszego stoiska. Mamy nadzieję, że w czasie odbytych spotkań udało nam się wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie pytania i przy okazji przekonać uczestników wydarzenia o zaletach marki Domatiq - konkretnego systemu smart home z Lublina. 


#Domatiq #Konkrety #SmartHome #Lublin

Informacja
9 marca 2020, LUBLIN

Zapraszamy na Targi LUBDOM

Domatiq Sp. z o.o. zaprasza na Targi LUBDOM w Lublinie!

Informacja
25 lutego 2020

5 największych trendów smart home w 2020 r.

Rozwój technologii inteligentnych domów postępuje w ekspresowym tempie sprawiając, że miejsca w których żyjemy stają się coraz bardziej komfortowe, ekonomiczne i bezpieczne. Automatyka domowa łącząc siły ze sztuczną inteligencją, stale oferuje nam innowacyjne rozwiązania w zakresie pomocy domowej. Czego więc możemy się spodziewać w najbliższym czasie? Oto lista 5 największych trendów smart home w 2020 roku wg Magazynu Forbes.