Domatiq na Targach Mieszkań i Nieruchomości - Domatiq | Smart home, inteligentny dom
PL
Domatiq na Targach Mieszkań i Nieruchomości
Targi
15 marca 2019, Lublin

Domatiq na Targach Mieszkań i Nieruchomości

Znajdziecie nas na stanowisku nr 46, gdzie wystawiamy się razem z firmą DOMO Okna i Drzwi - autoryzowanym partnerem handlowym MS OKNA. Przyjdźcie i przekonajcie się sami w jak prosty sposób można zarządzań funkcjami swojego domu, w tym m.in. poprzez sterowanie drzwiami, bramami, oknami oraz roletami.

Zapraszamy do Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnego, ul. Dworcowa 11:

➡ w piątek 22 marca od godz. 12:00 do 18:00

➡ w sobotę 23 marca od godz. 10.00 do 18.00

➡ w niedzielę 24 marca od godz. 10.00 do 17.00  


Podczas Targów będziemy mieli okazję zaprezentować Państwu ofertę systemu SMART HOME Domatiq oraz bezpośrednio odpowiedzieć na pytania dotyczące naszej działalności.

Serdecznie zapraszamy!


Informacja
28 czerwca 2019

10 najbardziej oryginalnych sposobów na wykorzystanie funkcji systemów smart home

Dzisiaj wprawdzie nie prima aprilis, ale pomyśleliśmy, że podejdziemy do tematu inteligentnych domów z przymrużeniem oka. Wszyscy piszą, że smart home to wygoda i bezpieczeństwo – jednym słowem nuda. A gdyby tak wyjść trochę poza ten schemat? Zastanówmy się, jak można wykorzystać poszczególne funkcje systemu smart home do nieco bardziej kreatywnych celów. Jesteście gotowi?

Informacja
14 czerwca 2019

Przyjazny dom a szczęśliwe życie – dlaczego warto zdecydować się na smart home?

Z niedawno opublikowanego Raportu GoodHome dowiadujemy się, że domy należą do najważniejszych czynników wpływających na nasze szczęście i dobre samopoczucie. Aż 73% osób zadowolonych ze swojego domu czuje, że ich życie jest szczęśliwe. Dlaczego tak się dzieje? Z jakimi potrzebami i emocjami wiąże się dom? Jaką rolę odgrywa w tym wszystkim komfort i bezpieczeństwo, a więc jakie jest tu miejsce dla smart home?